Przeglądy separatorów i inspekcje sieci kanalizacyjnych tel. 721 494 455

Serwis separatorów tel. 721 494 455

Czyszczenie separatorów tel. 721 494 455

dzwoń 721-494-455

 

Prezentacja firmy Delfin-Polska

Separatory

Realizujemy kompleksowe usługi serwisowe, proponując nie tylko czyszczenie separatorów ropopochodnych i tłuszczowych, ale także ich profesjonalny przegląd techniczny. Ma to na celu usprawnienie przepływu ścieków, a także zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz urządzenia. Ponadto zajmujemy się projektowaniem oraz montażem określonego rodzaju sprzętu, zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Serwis separatorów obejmuje również całodobową pomoc pogotowia kanalizacyjnego. Nasi fachowcy czekają na Państwa zgłoszenia, aby przeprowadzić naprawę oraz przegląd techniczny urządzeń i jak najszybciej usunąć awarię. Wiemy, jak ważne jest gruntowne odnawianie oraz czyszczenie urządzeń tego typu, właśnie dlatego oferujemy Państwu wyłącznie szeroki pakiet usług realizowany przez profesjonalistów.

 

Separatory ropopochodne

W naszej ofercie znajdują się separatory ropopochodne stosowane do oczyszczania m.in. wód roztopowych oraz deszczowych. O ich instalację powinny zadbać m.in. stacje benzynowe oraz parkingi samochodowe.

Separatory tłuszczu i skrobi

Urządzenia, takie jak separatory tłuszczu i skrobi, znajdą zastosowanie m.in. w branży gastronomicznej oraz spożywczej. Służą do właściwego oczyszczania ścieków z pozostałości warzywnych i zwierzęcych.

Przeglądy separatorów

Przeprowadzamy regularne przeglądy separatorów, zgodnie z potrzebami klientów, a także wytycznymi narzuconymi przez producentów urządzeń, w tym przeprowadzamy pomiary oraz zlecamy badania laboratoryjne.

 
Obsługa separatorów

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę separatorów. W skład usług wchodzi m.in.: czyszczenie osadników i łapaczy olejowych, pompowanie szlamów czy utylizacja olejów oraz innych pozostałości.

Sprzedaż separatorów

Oferujemy sprzedaż oraz montaż separatorów, zapewniając kompleksową realizację usługi: od stworzenia projektu, przez dostarczenie urządzenia, po jego instalację oraz gwarancję rocznych przeglądów.

Grupa Mijalscy

Śliwice | gm. Długołęka | Biuro
Śliwice | ul. Wrocławska 23 | 55-093 Kiełczów
Tel. 71 315 37 10